Голос країни 2019 оксана муха. Голос країни 9: смотреть онлайн 7 2019-01-19

Голос країни 2019 оксана муха Rating: 6,8/10 803 reviews

Голос країни 9: смотреть онлайн 7

голос країни 2019 оксана муха

Згодом — музична академія імені Миколи Лисенка у Львові. Тому далі продовжуєш жити сам, своїми силами. Редакция портала может не разделять точку зрения авторов и не несет за их материалы ответственность. У нас було 20 концертів. Именно этих конкурсантов считали фаворитами шоу. А наш керівник Ярослав Мигаль завжди просив мене щось поспівати, був дуже прихильний до цього. Кожна пісня має своє трактування.


Next

Голос країни 21.04.2019

голос країни 2019 оксана муха

Впевнена: якщо я можу вимовити «Чезарія Евора», то всюди в світі зможуть вимовити й «Оксана Муха». Шоу є шоу, але люди вірять тобі лише якщо ти щирий. Шоу проходило в несколько этапов. Я розумію, що це — дуже правильно і почесно, що ви робите величезну справу, пропагуючи саме творчість Квітк и , яка є аж ніяк не такою відомою у Великій України, як би це мало бути. То коли у вас його виявили? Тому мені дуже важливо було піти на «Голос країни» і розповісти про Квітку — з великого екрану, голосно, один раз, щоби люди почули, відчули і зрозуміли можливо, через мої переконання , яка Квітка для нас потрібна.

Next

Львів’янка Оксана Муха виграла у шоу «Голос країни». Відео

голос країни 2019 оксана муха

Победительницей 9 сезона стала Оксана Муха. Йому все це дуже подобається, тому він підготував для нас такий подарунок», — розповіла вокалістка. У фіналі шоу Оксана Муха заспівала «Я піду в далекі гори» та дуетну пісню з тренером «Треба», яку Дан Балан написав спеціально до фіналу. Для мене це було дуже відповідально. Оксану Муху добре знають і люблять у Західній Україні. Нельзя себе предавать, надо идти проверенным собой путем и нельзя сомневаться.


Next

Победитель Голос страны 9: Оксана Муха выиграла конкурс 2019

голос країни 2019 оксана муха

За время проекта она пережила две операции и готовится к третьей. Каже, що мріє про це. », «Шевченко Revolution», «Івасюк назавжди»… Має кілька сольних альбомів. Візьмімо, до прикладу, національний відбір на Євробачення. Це ж відбувається не тому, що я хочу співати і буду співати. Гиперссылка должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала. Українська пісня для мене, моїм звуком має бути якнайкраще виконана, зроблена з найкращими аранжуваннями — так, щоб людям це подобалося, щоб люди сприймали і пишалися цією піснею.

Next

Голос країни 9: Оксана Муха прокомментировала выборы 2019

голос країни 2019 оксана муха

«Ми з Даном вперше заспіваємо український дует. Это прекрасный человек, с которым можно поговорить по душам. Мне Львов это дает, город, где мои друзья, семья. Ніхто не знає, як складно здобувати слухача. Закінчила 8 класів школи-інтернату імені Соломії Крушельницької. Але вже кажу, що після нокаутів побачила зовсім іншу реакцію. Вона казала, що я — «чистої води колоратурне сопрано».

Next

Переможницею шоу країни стала Оксана Муха / Бульвар Шоубіз

голос країни 2019 оксана муха

Его тренер — Тина Кароль — была в шоке, услышав решение зрителей. Але я завжди маю можливість повного вислову. І, напевно, нічого не хотіла би змінювати. Хоч на бубні, аби грати. Вона зазначила, що їй зрозуміле прагнення людей до змін на краще, проте наголосила, що змін не слід чекати від держави, а треба змінюватися самому і змінювати довкілля.

Next

Голос країни

голос країни 2019 оксана муха

Знаете, эта история в моей жизни запомнится навсегда. Ти в нас і так зірка». Результати голосування глядачів оголосили сьогодні, 22 квітня. Але мене це взагалі не болить. У мене нема продюсера, котрий би мене піарив. В Украине завершился девятый сезон песенного конкурса Голос країни. Пригадую, що це було дуже відповідально… Нас насправді ж ніхто не бачив, а нам здавалося, що це — концерт для магнітофону, який нас записував.

Next

«Голос країни

голос країни 2019 оксана муха

І так розпочалася наша співпраця. За достоверность и содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Дуже багато бачила професійних виконавців, які працюють у ресторанах, мають свої кавер-гурти. Кроме возможности построить музыкальную карьеру и снять дебютный клип, Муха получила очередной ценный приз — трехкомнатную квартиру в Киеве. Втім, артистка з розумінням поставилася , де впевнену перемогу отримав шоумен Володимир Зеленський. І не звикла працювати хвилину тридцять, від якої залежить твоя подальша участь у проекті.


Next